»احادیث
                  
نماز جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸ شهرستان نکا به امامت امام جمعه موقت حجت الاسلام والمسلمین غلامی (مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای استان)

نماز جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸ شهرستان نکا به امامت امام جمعه موقت حجت الاسلام والمسلمین غلامی (مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای استان)

انقلاب اسلامی معجزه قرن بیستم و برگرفته از متن اسلام ناب محمدی است.


– – –

قاری : محمد جواد قاسمیان

فایل صوتی قرائت قرآن

– – –

موذن : اسدی

فایل صوتی اذان

– – –

مکبر نماز عصر : علی شیخ

– – –

مجری برنامه های قبل از خطبه : محمد محمدی

فایل صوتی مجری اول

– – –

مجری : سعید سورتیچی

فایل صوتی مجری

– – –

پاسخگویی به سوالاتشرعی (خانمها) : خانم فندرسکی

– – –

سخنرانی رئیس دادگستری شهرستان نکا علی اکبر شیرسوار به مناسبت شهادت آیت الله بهشتی و هفته قوه قضائیه

فایل صوتی سخنرانی رئیس دادگستری شهرستان نکا

– – –

دیدار و پاسخگویی مسئولین قضائی شهرستان نکا با مردم

– – –

اهدای جوایز به برندگان مسابقه گام دوم انقلاب

– – –

فایل صوتی خطبه اول

– – –

فایل صوتی خطبه دوم

چکیده خطبه اول

خطیب موقت جمعه پس از سلام و صلوات بر پیامبر اکرم(ص) و ائمه طاهرین(ع)، همگان و خود را به امر مهم تقوا سفارش کردند و گفتند:

نماز و روزه، حج و زکات، به شرطی در نزد خدا مقبول است که همراه با تقوا باشد.

ششم تیرماه سالروز ترور مقام معظم رهبری در مسجد  ابوذر تهران که در آن زمان امام جمعه تهران و نماینده امام(ره) در شورای عالی دفاع بودند.

در هفتم تیرماه حادثه تلخ دیگری در ساختمان حزب جمهوری اسلامی اتفاق افتاد که در این حادثه هفتاد و دو نفر و شهید مظلوم بهشتی به شهادت رسیدند.

کشور در حال جنگ و تجاوز بعثی ها بود و روزهای دشواری بر ملت ایران گذشت. انقلاب اسلامی از روز اول با چالش های متعددی مواجه بود. چالش دولت موقت و لیبرال در کشور بسیار مهم بود. چالش گروهکهای ملحد و منافقین که داخل کشور را دچار آشفتگی کرده بودند. وجه مشترک همه این گروه ها، ملی گراها، منافقین و جبهه ملی، این بود که حکومت دینی محقق نشود. چالش بعدی در اوایل انقلاب، مسئله جنگ بود که از طرف بیگانگان بر ملت ایران وارد شد.

انقلاب اسلامی معجزه قرن بیستم و برگرفته از متن اسلام ناب محمدی است.

گروهکها در سال ۶۰ هماهنگ شدند برای براندازی و در روز هفتم تیرماه ۷۲ نفر از مسئولان نظام را به شهادت رساندند که هدف آنها از کار انداختن کل نظام بود.

هفته قوه قضائیه را به همه نیروهای مخلص این قوه تبریک عرض می کنیم.

از جمله توصیه های مقام معظم رهبری به قوه قضائیه این است که با فساد، مبارزه جدی کنند. مردم ایران در این چهل سال دشواری های زیادی را تحمل کردند و فرزندان خود را برای دفاع از کشور به جبهه ها فرستادند.

ملت ایران از هزینه دادن در راه اسلام ناراحت نیستند اما از سوء استفاده عده ای نفوذی نگران هستند. بزرگترین کار، مبارزه با فساد است چون مردم باید امید داشته باشند به تحول.

چکیده خطبه دوم

امشب شب شهادت امام جعفر صادق(ع) است. این مصیبت بزرگ را به همه شیعیان تسلیت عرض می کنیم.

ائمه اطهار(ع) به مدت ۲۵۰ سال در میان مردم بودند اما مردم استفاده نکردند به همین جهت آنان نتوانستند حکومت تشکیل دهند مگر حدود ۵ سال حکومت امیرالمومنین(ع).

امام صادق(ع) با اواخر حکومت بنی امیه و اوایل حکومت عباسیان مواجه بود. عباسیان خیانت های بزرگی به ائمه اطهار کردند.

امام صادق(ع) به مسائل فرهنگی پرداختند و شاگردان فراوانی تربیت کردند.

۱۲ تیرماه سال ۶۷ ناو هواپیمابر آمریکا یک هواپیمای مسافربری ایران را ساقط کرد. امروز شاهد هستیم که نیروهای مسلح ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جایی رسیدند که هواپیماهای دشمن جرات نمی کنند لحظه ای وارد خاک ایران شود و آن را نابود می کند.

ملت ایران هر چند دچار مشکلات  اقتصادی است اما در مقابل متجاوزان بیگانه می ایستد.

ما به دشمنان نشان دادیم که اراده داریم دشمن را با سلاح های پیشرفته که در اختیار داریم از بین ببریم.

زمانی هواپیماهای بیگانه وارد خاک ما می شد و نیروگاه برق نکا را بمباران می کرد اما امروز اجازه نمی دهیم  و نمی توانند وارد خاک ایران شوند.

روزگاری سران کشورهای اروپایی و آمریکا بدون اجازه وارد تهران می شدند و جلسه برگزار می کردند و حتی با شاه هم دیدار نکردند اما امروز بزرگترین کشور صنعتی دنیا از طرف آمریکا نامه می آورد ولی رهبری آن را رد می کند.

والسلام

نظر بدهید!!!

نظر شما برای “نماز جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸ شهرستان نکا به امامت امام جمعه موقت حجت الاسلام والمسلمین غلامی (مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای استان)”

قالب وردپرس