»احادیث
                  
آیین تودیع و تکریم از دکتر طاهری و معارفه مهندس سید شبر موسوی رئیس جدید اداره کشاورزی شهرستان نکا با حضور امام جمعه محترم، دکتر فلاح معاون توسعه و منابع جهاد کشاورزی استان، فرماندار، مسئولان ادارات و جمعی از کشاورزان شهرستان نکا در نمازخانه اداره کشاورزی برگزار شد. (۹۸/۳/۲۳)

آیین تودیع و تکریم از دکتر طاهری و معارفه مهندس سید شبر موسوی رئیس جدید اداره کشاورزی شهرستان نکا با حضور امام جمعه محترم، دکتر فلاح معاون توسعه و منابع جهاد کشاورزی استان، فرماندار، مسئولان ادارات و جمعی از کشاورزان شهرستان نکا در نمازخانه اداره کشاورزی برگزار شد. (۹۸/۳/۲۳)

در این مراسم، پس از قرائت قران کریم، دکتر طاهری ضمن تقدیر و تشکر، گزارشی از فعالیت و عملکرد خود به عنوان ریاست این اداره را بیان کردند.

دکتر فلاح معاون توسعه و منابع جهاد کشاورزی استان و فرماندار محترم نیز از سخنرانان این مراسم بودند.

– – –

بیانات حضرت آیت ا.. محمدی لائینی امام جمعه محترم نکا :

خدا را شاکریم که نعمت ایمان به ما داده، خدا را شناختیم. نعمت ولایت به ما داده، پیغمبر و اهل بیت پیغمبر را شناختیم. افتخار محبت، ارادت و ولایت این دودمان پاک را پیدا کردیم.

خدا را شکر می کنیم که به ما زمین داده، باران داده، آب، خاک، دانایی و دانش کشاورزی داده که ما از آب و خاک خدا برکات خدا و رزق و روزی خودمان را فراهم کنیم. رزق خدا را بخوریم و شکر خدا را به جا بیارویم.

هر چه که به این بستر کشاورزی کمک شود، مدیریت بهتری شود، کشاورزان مورد حمایت و عنایت قرار بگیرند و از سفره کار و تلاش کشاورزان، همه مصرف کنندگان و آحاد جامعه استفاده کنند، خدمت بسیار بزرگی به مملکت خواهد بود.

بنده صمیمانه از جناب اقای دکتر طاهری تشکر دارم و عملکردی که ارائه دادند خوشحال کننده است و آرزوی توفیقات ایشان را در موقعیتهای بعدی داریم چنانکه به جناب آقای مهندس موسوی تبریک عرض می کنیم و آرزوی موفقیت و ارتقای سطح کشاورزی شهرستان را در پرتو مدیریت و تجربیان ایشان داریم.

قضاوت کشاورزان، بهترین قضاوت خواهد بود.

موفقیت و زحمات و تلاش یک مدیر، به معنای این نیست که کاستی هایی وجود ندارد.  مدیریت های بعدی باید با استفاده از تجربیات گذشتگان در جهت رفع مشکلات و ارتقای کشاورزی سالم، مسائل را پیش ببرند.

از همکاران دکتر طاهری که موفقیت یک مدیر برآیند زحمات و همکاری همکاران است، صمیمانه تشکر و تقدیر دارم.

در آستانه فرمان حضرت امام(ره) مبنی بر تشکیل جهاد سازندگی هستیم. به نظر ما زود بود که جهاد سازندگی ادغام شود با نهاد دیگر.

کاری کنیم تا کشاورزی ما ارزان تمام شود. امروز کشاورزی گران تمام میشود قدرت رقابت نداریم.

باید نظارت شود بر مصرف بی رویه سموم که بخشی از فزونی بیماری ها مربوط آن است. واردات سموم نظارت شود که سموم فاسد به ما ندهند. صدماتی که بر مصرف کننده وارد میشود حق الناس بر گردن ماست.

نگاه ما به کشاورزی مانند نگاه ما به صنعت نیست. کشاورزی یک بستر نورانی متبرک است. به کشاورزی، نان و سفره، یک نگاه ارزشی داریم. دست اندرکاران کشاورزی اهل نماز باشند، دائم الوضو باشند. بی وضو نباید وارد بستر برکت خدا شد. (والسلام)

نظر بدهید!!!

نظر شما برای “آیین تودیع و تکریم از دکتر طاهری و معارفه مهندس سید شبر موسوی رئیس جدید اداره کشاورزی شهرستان نکا با حضور امام جمعه محترم، دکتر فلاح معاون توسعه و منابع جهاد کشاورزی استان، فرماندار، مسئولان ادارات و جمعی از کشاورزان شهرستان نکا در نمازخانه اداره کشاورزی برگزار شد. (۹۸/۳/۲۳)”

قالب وردپرس